Gogle rowerowe LEATT Velocity 5.5

SKU: VMA400277
KOD PRODUCENTA: DD239092
EAN: 6009556502314
Na stanie
697.43 zł
Dostawa od 3 do 7 dni
Kategoria: Okulary rowerowe
Producent: LEATT
  • Wymiary: 140 x 150 x 50 mm
  • Waga produktu: 34 g

 

Gogle rowerowe Leatt Velocity 5.5 wyróżniają się kapitalną odpornością na uszkodzenia. Solidnie wykonane soczewki doskonale chronią oczy, a system antifog pozwoli dostrzec każdy detal, niezależnie od panujących na trasie warunków. Poznaj niezawodne akcesorium dla miłośników jazdy terenowej.


Najważniejsze cechy:

Wysoka wytrzymałość

Producent zastosował bardzo trwałe materiały, które przez lata zapewnią oczekiwane właściwości. Wysokiej klasy soczewka ochroni oczy przed kamieniami, gałęziami czy kurzem, więc jazda będzie bezpieczna.

Zobacz każdy szczegół

Soczewka gwarantuje szerokie pole widzenia – 170°, więc możesz zauważyć każdą przeszkodę. Natomiast samoczyszcząca się ramka sprawia, że kurz szybko opada. Ponadto mówimy o przeciwmgielnej konstrukcji. Teraz jazda o świcie nie będzie już problemem.


Wygoda w zasięgu ręki

Projektanci postawili na trójwarstwową piankę o podwójnej gęstości oraz specjalny materiał, który zapobiega poceniu się. Z kolei system OTG pozwala na jazdę w okularach korekcyjnych. Wybierz praktyczne i wygodne rozwiązanie.

Łatwe dopasowanie

Akcesorium z łatwością dopasujesz do kształtu głowy za pomocą praktycznego paska z antypoślizgową powłoką. Ponadto gogle pasują do wielu kasków, więc z łatwością stworzysz kompatybilny układ, który zapewni bezpieczną jazdę.

Marka

Leatt

Wywodząca się z RPA marka wzięła nazwę od nazwiska założyciela firmy – doktora Chrisa Leatt’a. Już na początku celem producenta było zwiększanie bezpieczeństwa podczas uprawiania wymagającego sportu. Marka Leatt chciała mieć receptę na uniknięcie konsekwencji groźnych zdarzeń, czy to w motocrossie, czy w enduro, DH i podczas skoków na BMX’ach. Na początku powstał ochraniacz szyi, a potem – cała masa innych produktów. Kaski, ubrania, przeróżne osłony – w każdym przypadku Leatt stawia na innowacje. Najlepszym potwierdzeniem tej tezy są zaawansowane systemy rozpraszania energii oraz wszechstronne, wielozadaniowe konstrukcje.